Hlavná téma kongresu

Všeobecné lekárstvo - včera, dnes a zajtra

Právo a legislatíva – In medias res... so zdravotnými poisťovňami – Medical Tribune – Future Generation of GPs – Revízne lekárstvo – Neurológia  – Artériová hypertenzia – Dyslipidémie –  Infektológia – Pneumológia  - Gastroenterológia – Fyzioterapia  -  "Smart ŠDTP" pre GPs - Kazuistiky z ambulancií všeobecných lekárov – „Takto to robím v ambulancii ja …“ – Pracovná zdravotná služba – Lekárska izba SVLS/AVLS … a mnohé ďalšie témy, ktoré ste si vyžiadali…


 

 


Dôležité informácie

Lekárska izba SVLS/AVLS

Štvrtok  23.05.2024 o 16.30 hod.

Odborný program kongresu

Piatok 24.05.2024 od 8.00 hod.
Sobota 25.05.2024 od 8.00 hod.
Nedeľa 26.05.2024 od 8.00 hod.

Slávnostné otvorenie kongresu

Piatok 24.05.2024 o 10.30 hod. za účasti pozvaných hostí

Sprievodné podujatia

Vo vyhradenom čase Lekárska izba SVLS/AVLS
Počas celého trvania Kongresu SVLS 2024 prebieha originálna výstava umeleckých diel všeobecných lekárov Orbis pictus

Miesta konania prednášok, prezentácií a workshopov

LEKÁRI
Kongresové sály VICTORY, ENERGY, 

Formy prezentácií

Prednáška, moderovaná diskusia, worskshop, panelová diskusia, poster

Posterová sekcia

Vyskúšajte si s nami inovatívne IT technológie – inšpirujúce postery v najmodernejšom kongresovom centre na Slovensku. Poster je potrebné zaslať najneskôr do 31.3.2024 na adresu martina.jandzikova@svls.sk vo formáte pdf.

Obľúbená Lekárska izba SVLS/AVLS

Pre všetkých účastníkov Kongresu SVLS 2024 už popoludní 23.05.2024 možnosť diskusie v Lekárskej izbe SVLS/AVLS o témach, ktoré Vás zaujímajú pri prevádzke vašich ambulancií. V rozhovoroch budeme pokračovať počas celého kongresu v „obývačke SVLS“. Radi odpovieme na otázky, na ktoré hľadáte odpovede. Nájdete ich na jednom mieste a iba u nás.

Future Generation of GPs

Tradičné stretnutie súčasných aj bývalých rezidentov s lídrami všeobecného lekárstva na Slovensku – riešenia a rady „na mieru“ pre všetkých, ktorí plánujú prevádzkovať vlastnú ambulanciu alebo v nej už pracujú. Právo, legislatíva, manažment ambulancie všeobecného lekára – ako na to správne a bezpečne ...

Orbis Pictus

Výstava krásnych umeleckých diel vytvorených všeobecnými lekármi priamo v kongresových priestoroch. Naši talentovaní kolegovia sa s nami podelia o radosť z vlastnej umeleckej tvorby a ukážu nám, čomu sa venujú vo voľnom čase.

Ocenenia Kongresu SVLS 2024

Prestížny titul Laurea coronati SVLS 2024 – laureát ceny Spoločnosti všeobecných lekárov Slovenska za výnimočný prínos, podporu a rozvoj všeobecného lekárstva na Slovensku

Najlepšia prednáška/workshop Kongresu SVLS 2024

Najlepší poster Kongresu SVLS 2024

Laureát Orbis pictus Kongresu SVLS 2024

Stravovanie

Stravu je možné objednať vopred počas elektronickej registrácie alebo na mieste pred vstupom do reštaurácie Olym-Pick. V kongresovom komplexe sú k dispozícii 4 rôzne typy reštaurácií s kapacitou približne 400 miest.

AIFP

V súlade s čl. 7. bod 7.1 Etického kódexu AIFP nemajú účastníci Kongresu SVLS 2024 , ktorý sa koná v kongresových priestoroch X-BIONIC® SPHERE možnosť využívať služby oddelenej wellness časti uvedeného komplexu. Sprievodný a spoločenský program nie je súčasťou odborného programu kongresu svls 2024.

Registrovať sa